تیم فوتبال اترک روی نوار اعتراض، نوبت به جوانان خراسان شمالی رسید

به گزارش وبلاگ مدرسه، خبرنگاران- گروه استان ها، تیم فوتبال اترک خراسان شمالی که با هزینه هنگفت و میدان داری استاندار خراسان شمالی با خرید سهمیه تیم فوتبال فتح تهران در لیگ دسته دوم فوتبال کشور، استان را صاحب تیم کرد، این روزها حال و روز خوشی ندارد.

تیم فوتبال اترک روی نوار اعتراض، نوبت به جوانان خراسان شمالی رسید

تیمی که با سپردن سکان هدایت خود به مربی که جز حاشیه نکته بارزی ندارد، در کمرکش جدول دست و پا می زند. فیروز کریمی که این سال ها جز مصاحبه های جنجالی تلویزیونی نشانی از روزهای پربار گذشته خود ندارد، با دریافت نقدی و یکجای مبلغ قرار داد خود به شرطی روی نیمکت نشست که تیم اترک را به دسته اول بیاورد. کریمی که پس از هر تساوی و باخت وعده صعود می داد، این روزها با ترک اردوی تیم توسط بازیکنان، حضور در این تیم به شماره افتاده است.

آخرین اخباری که از اردوی تیم فوتبال اترک پس از شیوع ویروس کرونا و فعالیت دوباره به گوش می رسد، اعتصاب بازیکنان نسبت به عدم پرداخت دستمزدهای نجومی آن ها است.

بازیکنان بی تعصب؛ مدیر ناکارآمد

در حالی که تیم در اهواز میهمان فولاد نوین اهواز بود، بازیکنانی که با وعده مدیرعامل مبنی بر پرداخت دستمزدها دور هم جمع شده بودند، به یک باره با رفتاری غیر حرفه ای اردو را ترک و بازی را سه بر صفر به حریف واگذار کردند تا علاوه بر باخت در زمین مسابقه اخلاق و تعصب ورزشی را هم ببازند.

اما مشکل اترک فقط بی تعصبی بازیکنان غیربومی، پا به سن گذاشته و نورچشمی سرمربی نیست؛ مشکل خلف وعده مدیران این تیم است. مدیرانی که بدون هیچ تخصصی در حوزه ورزش و یک عکس با لباس ورزشی به یکباره از همیاری شهرداری سر از تیم داری درآوردند.

یاسر تقی زاده که غیبت طولانی او این روزها حاشیه های جدی برای او درست کرده بود؛ هرچند به تازگی در استان رؤیت شده است؛ و با دستور مستقیم استاندار امورات تیم را سامان می داد، وعده تشکیل تیم با سرمایه های استانی و تشکیل تیم های پایه برای کادرسازی آینده فوتبال استان را داده بود.

تقی زاده به هیچکدام از وعده هایش عمل نکرد. تماسهای مکرر وبلاگ مدرسه با وی جهت گفتگو درباره آینده تیمی که با سرمایه هنگفت خراسان شمالی تشکیل شد نیز بی پاسخ ماند.

توفیق اجباری برای جوانان استان

اما مربی تیم اترک پس از تماس های وبلاگ مدرسه در گفتگویی از یک توفیق اجباری که نصیب جوانان با استعداد خراسان شمالی شده، سخن گفت.

حسن سروری در گفتگو با مهر حواشی اخیر تیم اترک را این گونه برشمرد: بازیکنان تیم اترک پس از گفتگو با رئیس هیأت مدیره تیم فوتبال اترک و قول مساعد او نسبت به تسویه بدهی ها به یک باره شب قبل از بازی اردوی تیم را ترک کردند.

مربی تیم اترک در ادامه شرح داد: به دلیل نبود بازیکنان بازی نتیجه بازی سه بر صفر به سود تیم فولاد نوین اهواز شد.

وی در پاسخ به پرسش وبلاگ مدرسه نسبت به آینده تیم با توجه به نبود بازیکنان گفت: اگر در دو بازی پیش رو نیز غیبت داشته باشیم، تیم به دسته پایین تر سقوط می کند، اما با مساعدت سازمان لیگ تعدادی از جوانان را وارد لیست بازیکنان کردیم تا بتوانیم بازی ها را برگزار کنیم.

آری! توجه به سرمایه های خراسان شمالی و جوانان با استعداد تنها در بزنگاه هایی است که دست مدیران خالی است. اما اینک که در هفته های پایانی لیگ دسته دو فوتبال کشور هستیم و از سویی شرایط اترک آنچنان تعریفی ندارد، باید منتظر ماند و دید سرنوشت میلیاردها تومان پول که از استان صرف خرید تیم و پرداخت به مربی و بازیکنان شده، به کجا خواهد رسید؟

منبع: خبرگزاری مهر

به "تیم فوتبال اترک روی نوار اعتراض، نوبت به جوانان خراسان شمالی رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم فوتبال اترک روی نوار اعتراض، نوبت به جوانان خراسان شمالی رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید