شکایت رسمی باشگاه پیکان از داور ملاقات با گل گهر سیرجان

به گزارش وبلاگ مدرسه، باشگاه پیکان با ارسال نامه ای به سازمان لیگ فوتبال به طور رسمی از داور ملاقات با گل گهر سیرجان شکایت کرد.

شکایت رسمی باشگاه پیکان از داور ملاقات با گل گهر سیرجان

به گزارش وبلاگ مدرسه، در جریان ملاقات روز گذشته پیکان مقابل گل گهر سیرجان گل اول تیم میهمان در شرایطی توسط مرتضی تبریزی به ثمر رسید که خودروسازان اعتقاد به خطای هند توسط او داشتند. پیکانی ها در جریان بازی اعتراض های شدیدی به داور مسابقه انجام دادند و معتقد بودند مهاجم گل گهر با دست توپ را وارد دروازه نموده است. باشگاه پیکان همچنین امروز بیانیه ای نیز در اعتراض به اشتباهات پرتعداد و سریالی داوران در مسابقات گذشته این تیم صادر کرد.

این صحنه مشکوک داوری، یکی از ویژه ترین اتفاقات هفته بیستم لیگ برتر بود و به همین خاطر کارشناسان داوری پرتعدادی در این باره به قضاوت نشستند.

بعد از این اتفاقات باشگاه پیکان با ارسال نامه ای به رئیس سازمان لیگ شکایت رسمی خود از قضاوت میثم حیدری را اعلام نمود.

در نامه شکایت پیکان از داور ملاقات با گل گهر به اشتباه واضح او اشاره و از کمیته داوران و سازمان لیگ خواسته شده است که در بازی های این تیم از داوران باتجربه استفاده نمایند.

پیکانی ها همچنین با استناد به نظرات بعضی کارشناسان داوری درباره صحنه مشکوک مسابقه دیروز خواستار برخورد با داور جوان مسابقه روز گذشته با گل گهر شده اند.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شکایت رسمی باشگاه پیکان از داور ملاقات با گل گهر سیرجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت رسمی باشگاه پیکان از داور ملاقات با گل گهر سیرجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید