بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

علی اعطا: اعضای شورای شهر تهران نسبت به مسائل شهر نامحرم تلقی نشوند

تهران (پانا) - سخنگوی شورای شهر تهران گفت هرچه خاتمه دوره شورا نزدیک تر می گردد ظاهرا اعضای شورای شهر بیشتر در حوزه موضوعات شهری نامحرم تلقی می شوند.

20 خرداد 1400

اهمیت اتوبان های آلمان در جهان، گاز دهید و با بیشترین سرعت برانید

نازیها مخترع اتوبان نیستند. ایده ساخت اولین بزرگراه های اتومبیل رو، پس از جنگ جهانی اول و در جمهوری وایمار شکل گرفت.

18 اردیبهشت 1400

مکسان؛ خداحافظی با عصر قیرگونی و ایزوگام

در شرایط اقتصادی فعلی، خرید یک کارخانه ورشکسته و راه اندازی مجدد آن با هزینه شخصی، قدرت ریسک بسیار زیادی می طلبد. مسلما کسی که چنین کاری می کند از ایده کسب وکارش اطمینان دارد و می داند با بازگشت سرمایه اش به مرور زمان به سود خواهد رسید؛ اما این دلیل نمی...

7 فروردین 1400

خبرنگاران 140 هزار اصله نهال رایگان در اختیار کشاورزان لرستان قرار می گیرد

خرم آباد - خبرنگاران - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: به منظور توسعه باغات دیم در اراضی شیبدار، 140 هزار اصله نهال رایگان در اختیار کشاورزان قرار می گیرد.

2 فروردین 1400

استفاده از نردبان چوبی در دکوراسیون خانه

ما به سراغ انواع نردبان چوبی رفتیم و چند کاربرد مانند ساخت قفسه یا جالباسی برای استفاده دوباره آن در دکوراسیون منزل را پیشنهاد داده ایم. استفاده از ابزار قدیمی و به کارگیری دوباره آن ها یکی از بهترین کار هایی است که می توان با آنها کرد. ...

25 اسفند 1399

خواص روغن گلیسیرین برای پوست و مو

مهمترین خواص روغن گلیسیرین برای پوست و مو شامل تقویت سلول های پوست، جلوگیری از پیری زودرس، برطرف تیرگی و کبودی، نرمی و لطافت پوست، درمان خشکی لب، بهبود ترک پاشنه پا، کمک به برطرف مسائل پوست (پسوریازیس و آکنه) و برطرف کردن خشکی مو ها است. ...

23 اسفند 1399

پردیس زیبای دانشگاه مازندران، مظهری از جنگل های ارزشمند هیرکانی

خبرگزاری خبرنگاران- مسئول باغ گیاه شناسی دانشگاه ارایه داد، پردیس زیبای دانشگاه مازندران، مظهری ازجنگل های ارزشمند هیرکانی.

1 اسفند 1399

جهانگیری مصوبه تخصیص اعتبار جبران خسارات سیل را ابلاغ کرد

معاون اول رئیس جمهور مصوبه مربوط به تخصیص اعتبار برای جبران خسارات ناشی از سیل در استان گیلان را ابلاغ کرد.

21 بهمن 1399

مدیران شهری باید دانش خود را ارتقا دهند

شهر: مراسم رونمایی از 56 عنوان کتاب با حضور شهردار تهران و سایر مسئولان شهری به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برگزار گشت.

28 آذر 1399

واکاوی توافق سنجار میان بارزانی و الکاظمی

خبرنگاران - گروه بین الملل: شامگاه جمعه 18 مهر 1399، احمد ملا طلال سخنگوی مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق از توافق اقلیم کردستان عراق و بغداد درباره سنجار خبر داد و اظهار داشت که این راه را برای بازسازی سنجار و بازگشت آواره های این شهر به خانه و کاشانه خودشان...

21 آبان 1399

تخت جمشید را صرفاً با سالی 5 میلیون اداره می کنیم!

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با گلایه از شرایط بودجه این وزارتخانه گفت: برای اداره هر یک از 32هزار اثر ثبت شده کشور تنها 5میلیون تومان بودجه داریم؛ مثلاً تخت جمشید را با 5 میلیون تومان اداره می کنیم!

27 مهر 1399

گردشگری صنعتی در مبارکه رونق می گیرد

مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی اصفهان در ملاقات با فرماندار و شهردار مبارکه از رونق دریافت گردشگری صنعتی در این شهرستان اطلاع داد.

12 مهر 1399

اظهارات تازه نخست وزیر لبنان درباره فرایند تحقیقات در مورد انفجارها

ایرنا نوشت: حسان دیاب نخست وزیر لبنان روز چهارشنبه در نشست کابینه با تاکید بر اینکه انجام تحقیقات درباره انفجار بیروت و اعلام سریع نتایج آن در اولویت قرار گرفته است، از همه خواست با کنار گذاشتن کشمکش ها برای پشت سر گذاشتن این فاجعه همکاری و تعامل نمایند.

6 مهر 1399

ابراز نگرانی غریب آبادی درباره نقض معاهده منع جامع آزمایش های هسته ای توسط آمریکا و فرانسه

نماینده دائم کشورمان نزد سازمان ملل و سایر سازمان های بین المللی مستقر در وین درباره نقض معاهده منع جامع آزمایش های هسته ای توسط آمریکا و فرانسه ابراز نگرانی کرد.

3 شهریور 1399