کتاب

سنت بد انتشار چند کتاب شعر با شعرهای تکراری

به گزارش خبرنگاران آنا نوشت: شرایط مالی مردم هر روز ضعیف تر و کتاب خیلی راحت و سریع از سبد خرید خانواده ها کم می گردد. در این شرایط مخاطبان وقتی کتابی را با دقت و وسواس انتخاب می نمایند انتظار دارند با کتابی مناسب از لحاظ محتوا و ظاهر روبه رو گردد.

7 مهر 1399

اهدای 700 جلد کتاب به کتابخانه های عمومی سقز

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در کردستان، سمیه ایزدیار در جمع اصحاب رسانه در فضای مجازی گفت: مرکز مبادله کتاب کتابخانه ملی ایران با هدف یاری به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت از کتابخانه های عمومی، 700 جلد کتاب با ارزش تقریبی 300 میلیون ریال، به کتابخانه...

4 مهر 1399

خبرنگاران الجعفری: آمریکا باید در قبال تهدید هواپیمای مسافربری ایران پاسخگو شود

نیویورک- خبرنگاران- کننده دائم سوریه در سازمان ملل متحد، تهدید آمریکایی ها علیه هواپیمای مسافربری ایران را جنایتی مضاعف دانست و گفت: اگر آنها در قبال این اقدام پاسخگو نشود، ممکن است بار دیگر آن را تکرار کنند.

26 شهریور 1399

فرآیند جامعه پذیری، حلقه اتصال خانواده و توسعه متوازن است

امروز، بیست وششم اردیبهشت ماه، در تقویم جهانی سازمان ملل، به عنوان روز جهانی خانواده ثبت شده است. محور اصلی روز جهانی خانواده در سال 2020 تاکید بر نقش خانواده در توسعه پایدار و متوازن است؛ اینکه خانواده چگونه می تواند بر فرآیندهای توسعه متوازن اثرگذار...

18 شهریور 1399

احسان رضایی: جایزه جمال زاده باید مستمر باشد

به گزارش خبرنگاران در اصفهان،مجری اختتامیه دومین دوره جایزه جمال زاده گفت: من هم دوستان عزیز اصفهانی دارم هم شهرها را خیلی وقت ها با آدم هایشان به خاطر می آوریم و اصفهان از آن شهرهایی است که یادهای خوب زیادی دارد.

9 شهریور 1399

کتاب دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) با موضوع کرونا منتشر شد

نخستین کتاب دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) با موضوع کرونا به چاپ رسید.

8 مرداد 1399

خبرنگاران استاندار خراسان شمالی فرهنگ دوستان را به کتابخوانی رضوی فراخواند

بجنورد- خبرنگاران - استاندار خراسان شمالی در پیامی، مردم و به ویژه فرهنگ دوستان این استان را به شرکت فعال در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

13 تیر 1399

آشنایی با جاذبه های قله دماوند

قله دماوند در شمال ایران است که به عنوان بلندترین کوه ایران و بلندترین آتشفشان خاورمیانه شناخته می شود.

5 خرداد 1399

بافت روستای یوش تاریخی می ماند

خبرنگاران/مازندران مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: محدوده عرصه و حریم و ضوابط حفاظتی روستای تاریخی یوش که محدوده عرصه ثبتی روستا 6 بنای تاریخی ثبتی را شامل می گردد توسط کارشناسان بخش حرایم آثار ملی غیر منقول این اداره کل تهیه...

28 فروردین 1399

خبرنگاران فعالان عرصه بهداشت و درمان انسانیت و از خودگذشتگی را معنی کردند

زنجان - خبرنگاران - استاندار زنجان با قدردانی از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پزشکان و کادر درمانی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سراسر کشور تاکید کرد: امروز فعالان عرصه بهداشت و درمان انسانیت و از خودگذشتگی را معنی کردند.

25 فروردین 1399